Перехід до вмісту


Фотографія

Отказ в принятии ребенка в сад


  • Будь ласка, увійдіть в систему, щоб відповісти
6 відповідей у цій темі

#1 Poltavczanka92

Poltavczanka92

    Немовля

  • Новачки
  • Зернятко
  • 1 повідомлення
  • Ім'я:Аделина

Опубліковано 11 вересень 2021 - 12:06

Добрый день. Прошу совета у тех, кто реально сталкивался или знает пути решения нашей ситуации. Как и положено порядка полутора лет назад стали на электронную очередь в сад, ближе до планируемого времени поступления написала заявление, подала все документы, принесла денежный взнос + мат.помощ. нам сказали за несколько дней до 1 сентября походить на адаптацию и потом с 1 сентября полноценно в сад ходить.
По приходу на адаптацию нам сообщили, что наша группа ещё не сформирована и нужно приходить 9 сентября. Пришли мы 9 и тут опять преграды. Оказывается на адаптацию нужно становится тоже очередь, так как всех детей не могут сразу взять. Начали кормить завтраками, что возможно с 25 сентября но это не точно.
Никто ранее меня об таких ньюансаз не предупреждал. Как лучше поступить в данной ситуации, если заведующая не идет на адекватный контакт?

#2 Kalinna

Kalinna

    Faber est suae quisque fortunae

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 8 661 повідомлення
  • Місто:Полтава, Сади 2
  • Ім'я:Інна

Нагороди

   2            

Опубліковано 11 вересень 2021 - 15:49

На адаптацію в садок дітей беруть поступово - у нашому садку це звичайна практика, кожній дитині потрібен різний час щоб перестати плакати, звикнути до вихователів саме тому Вам ніхто не назве ТОЧНУ дату, все залежить від багатьох факторів... 


Відредаговано Kalinna, 11 вересень 2021 - 15:50.


#3 kulolga

kulolga

    Докторка мамських наук

  • Наша пісочниця
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 1 312 повідомлення
  • Місто:г.Полтава,Центр
  • Ім'я:олюсенок

Опубліковано 11 вересень 2021 - 15:52

Да,у нас тоже была очередь ,типа на адаптацию.но запись была гораздо раньше,в августе пришли и нас записали..но мы оказывались вечно в конце,т.е сад начинался аж в октябре. Так что ждите и все возьмут,но позже.



#4 Мрія

Мрія

    Докторка мамських наук

  • Завсідники
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 2 799 повідомлення
  • Місто:Розсошенці
  • Ім'я:Наталія

Нагороди

2               

Опубліковано 11 вересень 2021 - 16:52

Навчальний рік у д/садку починається з 1 вересня, станом на цю дату вас повинні зарахувати, якщо була подана заява. Все інше - місцеве самоуправство.
Так, адаптаційний період наче і треба, але законодавством він не передбачений (наскільки я пам'ятаю, але можу помилятися). Хто встановлює дати, дні адаптації? Хто встановлює і регуляє чергу? Все на словах персоналу, без документального підтвердження. А якщо мамі уже на роботу треба виходити?
Вихід - або переговори з завідуючою, або офіційний запит на її ім'я коли і чому. Але відповідь вони мають право надавати протягом місяця, а за цей час, можливо, і ваша черга надійде.

#5 Мама_классных_деток

Мама_классных_деток

    Дошкільня

  • Активістки
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 181 повідомлення
  • Ім'я:ТатьянаРТВ

Опубліковано 12 вересень 2021 - 09:19

Коли син йшов до яскль,то наш також "годували" обіцянками та словами,що ще рано. Взяли аж у жовтні і дійсно було дуже запізно,бо почався сезон прохолоди і дати масово хворіли. Коли перейшли в інший садок,то запросили для адаптації в серпні. Пояснили,що беруть в тиждень 2-3 дитини,щоб всі поступово звикали і було менше стресу для дітей. Уявіть,якщо прийдуть одночасно всі 25 дітей і більша частина з них будуть плакати. Емоційне зараження для інших гарантоване,навіть, якщо до цього вони і не сумували за мамою. В адаптації багато чого залежить від дитини і вихователів. А ось адміністрація вирішує коли і кого взяти...

Відредаговано Мама_классных_деток, 12 вересень 2021 - 09:20.

  • Kalinna це подобається

#6 Yadik

Yadik

    Україна переможе!

  • Модератори
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 6 088 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Яна

Нагороди

2          2      

Опубліковано 12 вересень 2021 - 10:45

Добрый день. Прошу совета у тех, кто реально сталкивался или знает пути решения нашей ситуации. Как и положено порядка полутора лет назад стали на электронную очередь в сад, ближе до планируемого времени поступления написала заявление, подала все документы, принесла денежный взнос + мат.помощ. нам сказали за несколько дней до 1 сентября походить на адаптацию и потом с 1 сентября полноценно в сад ходить.
По приходу на адаптацию нам сообщили, что наша группа ещё не сформирована и нужно приходить 9 сентября. Пришли мы 9 и тут опять преграды. Оказывается на адаптацию нужно становится тоже очередь, так как всех детей не могут сразу взять. Начали кормить завтраками, что возможно с 25 сентября но это не точно.
Никто ранее меня об таких ньюансаз не предупреждал. Как лучше поступить в данной ситуации, если заведующая не идет на адекватный контакт?

Я б не назвала описану ситуацію класичною відмовою. Бо якби ви стояли в електронній черзі, прийшли писати заяву, а вам сказали: "Вибачте, у садку всього 60 місць, а ви у черзі 85-ті, ми не можемо вас прийняти, треба було приходити раніше". Тоді це відмова.
А так вас просять просто почекати. Не думаю, що так критично відвести дитину в садок 27 числа, а не 13, наприклад. А якщо мамі кров з носа потрібно виходити на роботу, то про це потрібно казати завідуючій і шукати варіанти виходу із ситуації.
У нашому садку всі писали заяви приблизно в один період у кілька тижнів, то кожному називалася своя конкретна дата, коли приводити дитину на адаптацію. За нагальної потреби дату можна було перенести.

#7 karinkaxan

karinkaxan

    Дітлашня

  • Активістки
  • ЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 135 повідомлення
  • Ім'я:Карина

Опубліковано 28 вересень 2021 - 08:24

А так вас просять просто почекати. Не думаю, що так критично відвести дитину в садок 27 числа, а не 13, наприклад. А якщо мамі кров з носа потрібно виходити на роботу, то про це потрібно казати завідуючій і шукати варіанти виходу із ситуації.

Правильно подметили :good: идите на прием к заведующей и разговаривайте. Всегда можно найти точки соприкосновения.


  • Yadik це подобається




0 користувачів читають цю тему

0 учасників, 0 гостей, 0 анонімних користувачів

Важливі повідомлення

Про рекламу на форумі читати тут.

Реклама