Перехід до вмісту


Фотографія

Воспитание, вера, подготовка к семейной жизни.


  • Будь ласка, увійдіть в систему, щоб відповісти
111 відповідей у цій темі

#1 honest

honest

    Крихітка

  • Постоялець
  • ЗерняткоЗернятко
  • 29 повідомлення

Опубліковано 16 грудень 2016 - 17:37

Задумываются ли матери о воспитании своих детей в вопросах духовной жизни? Ведь во многих случаях пока родители думают о детях «что они еще маленькие», но с 6 лет у них появляется критическое мышление и они способны анализировать события вокруг них, о подростках «что они сами разберутся», но с 12 они ищут свой интерес, о молодежи «у них есть ...», что-то идет не так. Подтверждение тому перечень личных проблем во всех разделах форума.

Ведь когда улица насадит свою систему ценностей, мировоззрение, «что хорошо, что плохо», закрепит это через повреждение на всех уровнях бытия (насилие, насмешки, деньги, цинизм, гедонизм) уже становится очень сложно объяснить почему стоит жить смиренно и зачем ведь вон там «уже разрешили, давно».

Если у Вас есть какие то вопросы или мнения выскажитесь в этой теме без флуда, и цепляния типа «расскажите», но это мне не нужно «Я» знаю.

Ведь истоки всех моральных, социальных, психологических, физических проблем находятся в духовной сфере.


Відредаговано honest, 16 грудень 2016 - 18:34.


#2 Alice_88

Alice_88

    Dancing in the rain

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 6 800 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Юлия

Нагороди

   2          2   

Опубліковано 16 грудень 2016 - 17:52

Задумываются ли матери о воспитании своих детей в вопросах духовной жизни? Ведь во многих случаях пока родители думают о детях «что они еще маленькие», но с 6 лет у них появляется критическое мышление и они способны ализировать события вокруг них, о подростках «что они сами разберутся», но с 12 они исчут свой интерес, о молодежи «у них есть ...», что-то идет не так. Подтверждение тому перечень личных проблем во всех разделах форума.
Ведь когда улица насадит свою систему ценностей, мировозрение, «что хорошо, что плохо», закрепит это через повреждение на всех уровнях бытия (насилие, насмешки, деньги, цинизм, гедонизм) уже становится очень сложно объяснить почему стоит жить смиренно и зачем ведь вон там «уже разрешили, давно».
Если у Вас есть какие то вопросы или мнения выскажитись в этой теме без флуда, и цыпляния типа «раскажите», но это мне не нужно «Я» знаю.
Ведь истоки всех моральных, социальных, психологических, физических проблем находятся в духовной сфере.

а грамматические и пунктуационные ошибки тоже из духовной сферы? Или это тлетворное влияние улицы и форума?) Такой пафос подачи, претензия и такие ошибки))

#3 Аделаида

Аделаида

    Рано или поздно.. так или иначе ;)

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 11 705 повідомлення
  • Місто:Интернет
  • Ім'я:Дарья

Нагороди

              

Опубліковано 16 грудень 2016 - 18:16

@honest, вы форумом ошиблись. Знаете, как говорят? В женский чужой монастырь со своим усталым уставом не ходят. 


Відредаговано Аделаида, 16 грудень 2016 - 18:17.


#4 Alice_88

Alice_88

    Dancing in the rain

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 6 800 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Юлия

Нагороди

   2          2   

Опубліковано 16 грудень 2016 - 18:32

Не поленилась с телефона, простите)

thumb_pre_1481905842__1432883191_1241041

#5 honest

honest

    Крихітка

  • Постоялець
  • ЗерняткоЗернятко
  • 29 повідомлення

Опубліковано 16 грудень 2016 - 18:51

To Alice_88

Вы сначала определитесь со своим мировоззрением, научитесь его доказывать, а потом понимать прочитанное.

 

To Аделаида

Не буду отвечать так как Вы.

По сути это обсуждение а не навязывание устава, ведь форум состоит не из 5 пользователей, вроде не нравится не читайте.

Не говоря уже о том что это Вы перешли за мной из другой темы и на Бан тянет Ваше сообщение, как не несущие смысловой нагрузки по теме высказывание. С вами флудить не буду.


Відредаговано honest, 17 грудень 2016 - 18:24.


#6 Helene

Helene

    Докторка мамських наук

  • Завсідники
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 4 934 повідомлення
  • Місто:Сады 1
  • Ім'я:Алёна

Нагороди

              

Опубліковано 16 грудень 2016 - 19:22

@ Аделаида , смотри, ща как забанят тебя за преследования! :xixixi:  



#7 Shelenku

Shelenku

    Студентка

  • Наша пісочниця
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 526 повідомлення
  • Місто:Центр
  • Ім'я:Татьяна

Нагороди

           

Опубліковано 16 грудень 2016 - 21:03

Задумываются ли матери о воспитании своих детей в вопросах духовной жизни?

Як правило матері не тільки думають, а і виховують своїх дітей і в духовному плані також. Якщо Вам трапляються дітки виховані "вулицею", це не означає що у всіх таке коло знайомих. Я наприклад бачу в дітях їхні позитивні сторони. А розділи форума якраз для того щоб навчитися на чужих помилках і не допустити їх у виховані власних дітей. Ви можете також поділитися з матусями всласним досвідом духовного виховання дітей.

Відредаговано Shelenku, 16 грудень 2016 - 22:08.


#8 Светлана

Светлана

    Чудеса случаются!

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 5 807 повідомлення

Нагороди

3    2    4    2    2   

Опубліковано 16 грудень 2016 - 21:31

А що саме ви вкладаєте в поняття духовного виховання? 

Мені здається, дитина, просто живучи в сім'ї , на прикладі своїх батьків вже набуває певних духовних цінностей. Читати лекції на цю тему малоефективно, тільки власним прикладом. 

Якщо ви маєте на увазі релігійне виховання, то в нашій сім'ї це не практикують. Тільки в загальноосвітніх цілях. Але ,мабуть, вулиця вже мене зіпсувала, бо я не розумію, що значить " почему стоит жить смиренно". 


Відредаговано Светлана, 16 грудень 2016 - 22:01.


#9 ллла

ллла

    Звіромама

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 5 016 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Алла

Нагороди

2    2            

Опубліковано 17 грудень 2016 - 09:36

Мой любимый трольский вопрос: А что такое "духовность"???

Вот, люди очень любят это слово, но часто толком не могут обьяснить его значение...



#10 Аделаида

Аделаида

    Рано или поздно.. так или иначе ;)

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 11 705 повідомлення
  • Місто:Интернет
  • Ім'я:Дарья

Нагороди

              

Опубліковано 17 грудень 2016 - 17:48

@honest, вы меня не правильно поняли. Смысл был в том, что задавая подобный тон беседе, вы не получите не то что желаемого отклика - вообще никакого. Что бы добиться отклика от аудитории(в данном случае ваша аудитория - женский форум) , необходимо знать, как это сделать. А вы - не в теме )  



#11 honest

honest

    Крихітка

  • Постоялець
  • ЗерняткоЗернятко
  • 29 повідомлення

Опубліковано 17 грудень 2016 - 18:23

Забув про визначення термінів. Маю на увазі, що термін «дитина» включає період від народження до одруження, коли відбувається перехід до дорослого життя у якості одного з подружжя.

Під «духовністю» маю на увазі взаємовідносини людини з Богом та янголами і бісами.

На роль «гуру» з виховання дітей не претендую та власного досвіду не маю.

Просто стикнувся з проблемою, відсутністю цього виховання у профільних спеціалістів, в школах не знаходжу такого предмету.

Впевнений, що варто жити смиренно хоча б тому що страсті передаються. Приказка: «з ким поведешся від того й наберешся»

Існують рівні буття:

- духовний (див. вище);

- моральний (етикет, культура);

- соціальний (родина, підприємство);

- психологічний (знання, мова);

- біологічний (дерево, бактерії);

- фізичний (камінь, вода).

Вищий рівень обумовлює нижчий. Для їх вірного розвитку людині необхідно докладати зусиль. Бо не має статичного стану. Як то кажуть «хто не збирає, той розтрачує». І от щоб ці зусилля були вірними для того й існує духовне виховання.


Відредаговано honest, 17 грудень 2016 - 19:39.


#12 Майя

Майя

    Докторка мамських наук

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 20 843 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Майя

Нагороди

              

Опубліковано 17 грудень 2016 - 18:24

Приказка: «з ким поведесся від того й набересся»

 

тогда, пожалуй, пойду отсюда) 



#13 Shelenku

Shelenku

    Студентка

  • Наша пісочниця
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 526 повідомлення
  • Місто:Центр
  • Ім'я:Татьяна

Нагороди

           

Опубліковано 17 грудень 2016 - 22:51

Я ніяк не можу зрозуміти, що ви намагаєтесь донести даною темою? Запитань ви не ставите, порад також не даєте. Читаючи Вас бачу що Ви мобуть хочете здатися людиною підкованою в духовенстві та релігії, але чи це правда так?
Дописано. Рідко вступаю в дискусії, але таки мені цікаво. На якому рівні Ваше "духовне" виховання? З ким Ви спілкуєтесь? А також де Ви стикнулися з проблемою профільного виховання? Не знаю як зараз, але в мене в школі був предмет Християнської етики.

Відредаговано Shelenku, 17 грудень 2016 - 23:18.


#14 Аделаида

Аделаида

    Рано или поздно.. так или иначе ;)

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 11 705 повідомлення
  • Місто:Интернет
  • Ім'я:Дарья

Нагороди

              

Опубліковано 18 грудень 2016 - 02:15

Забув про визначення термінів. Маю на увазі, що термін «дитина» включає період від народження до одруження, коли відбувається перехід до дорослого життя у якості одного з подружжя.

А если люди не вступают в брак до 30ти\40ка\вообще? 



#15 morgenstern

morgenstern

    extreme challenger

  • Завсідники
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 4 093 повідомлення
  • Місто:Харьков

Нагороди

              

Опубліковано 18 грудень 2016 - 09:38

А если люди не вступают в брак до 30ти\40ка\вообще? 

Если человек иеромонах, например, то никакой духовной жизни и вообще взрослости быть не может, не дорос, не реализовался в браке. Логика автора будоражит мое воображение. 

Как, кто и когда должен "ГОТОВИТЬ"  ребенка к семейной жизни, если он и так живет  в семье???

"Одруження" тоже интересный термин, и ввиду сдвигов в сознании у топикстартера может означать как церемонию бракосочитания под хупой, так и традиционные обряды "виваха". Кстати, тут опять интересные ньюансы... Как насчет "детских" браков во многих религиозных традициях??? Классно же, выбрал ребенку детсадовского возраста пару и готовишь к семейной жизни, не это случайно имеется ввиду?   Если пара проживает в светском государстве (напр СССР), состоит в законном браке, воспитала 4 детей, несколько внуков, а потом на фоне духовного "прозрения" обвенчалась в возрасте после 60-ти, то они были детьми до 20 лет или до 65 лет???

 

Баньте меня из этой темы, а то у меня работа застопорилась и мозг закипает)))



#16 ллла

ллла

    Звіромама

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 5 016 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Алла

Нагороди

2    2            

Опубліковано 18 грудень 2016 - 12:06

Блин, я тогда не духовная.... Или, со мной взиамодействуют бесы, а я не в курсе. Как жить...



#17 honest

honest

    Крихітка

  • Постоялець
  • ЗерняткоЗернятко
  • 29 повідомлення

Опубліковано 18 грудень 2016 - 15:51

To Shelenku.

На обговорення особистостей переходить не буду, через те що це не відповідає темі обговорення.

У кого був предмет християнської етики напишіть те основне що Вам запам’яталося.

 

To morgenstern.

У монашестві дається обіт дівства, тобто без жодних стосунків з протилежною статтю.

Стосовно підготовки до шлюбу, сім’ї, більшість дітей виховується у повних сім’ях, подивіться на питання вами процитоване у цьому пості, оцініть глибину проблеми.

Під одруженням мається на увазі формалізовані стосунки у шлюбі прийняті у нашому середовищі, без жодних домовленостей у садочку, принаймні про таке не чув у Полтаві.

Шлюб зареєстрований у відділ реєстрації цивільного стану визнається церквою.



#18 shepan

shepan

    Докторка мамських наук

  • Завсідники
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 2 078 повідомлення
  • Місто:Полтава, Браилки
  • Ім'я:Таня

Нагороди

           

Опубліковано 18 грудень 2016 - 18:35

тема интересная своей многогранностью, но скорее всего не буду принимать участие в дальнейшей дискуссии, просто попытаюсь выразить свои мысли.

 

вы теоретик, к тому же с претензией и однобоким мышлением - вы для себя решили что и как правильно, но что одному хорошо, другому - плохо. прощу прощения, если у меня сложилось неправильное впечатление о вас. как вы можете проанализировать мой опыт, мои победы и поражения? зачем вам это?

 

хочу ли я чтобы моим детям преподавали христианскую этику, духовность, религию в школе? нет! это дополнительный напряг для меня - мне надо будет опровергнуть или подтвердить сказанное учителем. какая  истина самая настоящая? это как правда - у каждого она своя.

в моей жизни был период, когда я поддалась влиянию человека, которого очень любила. он был мирской человек, но считающий себя глубоковерующим со всей соответствующей атрибутикой. он был прихожанином церкви московского патриархата, отвергающего украинский. аргумент был что именно московская - самая правильная из всех самых правильных. мне до сих пор стыдно, что я поддалась влиянию и какое-то время считала так же, даже не пытаясь разобраться, просто приняла на веру. наступив еще на пару грабель в своей жизни, практически отказалась от категоричности и не очень уважаю это качество в других людях. я не стала атеисткой, но скорее всего я адаптированная к современной жизни христианка.

 

ОЧЕНЬ хочу уберечь своих детей от фанатиков - неважно в каких вопросах - религия, искусство ...



#19 honest

honest

    Крихітка

  • Постоялець
  • ЗерняткоЗернятко
  • 29 повідомлення

Опубліковано 18 грудень 2016 - 20:40

Негативно відношусь до того, що замість обговорення теми виховання, кожен учасник намагається перевести розмову до обговорення моєї скромної персони. Ніде не переходжу на особистості. Наступним учасникам раджу замість того щоб розміщувати повідомлення, з тим що вони не будуть учасниками даної теми, просто закривати цю сторінку в браузері.

 

To shepan.

До вашого посту у цій темі взагалі не знав про існування такого учасника форуму (не дивлюсь на лайки під постом).

Щоб розмовляти про “хорошо та плохо” переходьте у тему про релігію (це розділ виховання), тоді можна буде дискутувати про “адаптованість до сучасного життя християнина”, якщо хтось забажає про це з вами спілкуватись.

Вашу особисту думку зрозумів гадаю вона стосується окремо взятої особи.

Фанатик це той хто впевнений у власній правоті не дивлячись на будь-які аргументи. Натомість закликаю для їх надання.

 

Замислюйтесь якщо дорослі люди (гадаю у шлюбі), що мають дітей не можуть відповісти на елементарні питання (як пишуть “дополнительный напряг для меня”), то звідки підлітки будуть брати критерії істинності, певно не в сім’ї. Потім купа проблем зображених на цьому ж форумі. Так можливо виховання існує для їх попередження та уникнення.

 

Щоб було зрозуміліше і тема не переросла у флуд, доповню.

Події, факти на кожному рівні буття (наведені в 11 пості) перевіряються на істинність вищим рівнем.

До прикладу є популярна помилка, через брак цього ж виховання у молодшому віці покладатись на кумира, лідера, авторитет, перекладати відповідальність на когось, не роздумуючи над об’єктивними фактами та аргументами, бо самим не вистачає часу розібратись або не знають де знайти, ніхто нічого із доступних альтернативних джерел на цю тему не говорить, з батьками поговорити не модно і т. д.

Натомість треба звернутись до вищого рівня ієрархії, потім ще до вищого і так діставшись до духовного дізнатися про той образ Бога, який схвалює таке вирішення проблеми. У зворотньому вигляді чи схвалюється рішення у даному світогляді, спиратись на весь ланцюжок морального вчення, соціальних інститутів, що належать до однієї віри.

Буде корисно розглянути на прикладах, привносячи ситуації з життя.



#20 Майя

Майя

    Докторка мамських наук

  • Довгожителі
  • ЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗерняткоЗернятко
  • 20 843 повідомлення
  • Місто:Полтава
  • Ім'я:Майя

Нагороди

              

Опубліковано 18 грудень 2016 - 20:49

Натомість треба звернутись до вищого рівня ієрархії, потім ще до вищого і так діставшись до духовного дізнатися про той образ Бога, який схвалює таке вирішення проблеми.

это вообще как?

ничего, что только это утверждение нарушает две заповеди?) 






0 користувачів читають цю тему

0 учасників, 0 гостей, 0 анонімних користувачів

Важливі повідомлення

Про рекламу на форумі читати тут.

Реклама